DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

Benefity

Dotované stravování

Dotované stravování

Zaměstnavatel přispívá na hlavní jídlo. Na výběr jsou 3 hlavní jídla + 1 vegetariánské. Polévka 2 druhy. Pravidlem jsou i speciální akce jako „Thajská kuchyně“, „Grill Express“, Dny zdravé kuchyně a mnoho dalšího...

Charitativní program

Charitativní program

Tento program se zaměřuje na zaměstnance, kteří opravdu potřebují pomoc. Zástupci zaměstnanců na základě doporučení kolegů z jednotlivých oddělení nominují ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci. Firma následně vybrané peníze zdvojnásobí a z výtěžku můžeme každý měsíc pomoci zvolenému zaměstnanci.

Prevence a bezpečnost

Prevence a bezpečnost

Vaše zdraví je pro nás na prvním místě. Jako zodpovědný zaměstnavatel se snažíme zajistit bezpečnost a ochranu zdraví všech našich zaměstnanců při práci a přijímat opatření, která mají za cíl předcházet rizikům. Ochranné pracovní pomůcky, pracovní dioptrické brýle, pravidelné lékařské kontroly, ale i např. dezinfekce a roušky poskytujeme všem zaměstnancům bezplatně.  #Safetyfirst

Odměna za doporučení kolegy

Odměna za doporučení kolegy

Za doporučení nového zaměstnance, který u nás začne pracovat, získá zaměstnanec extra finanční odměnu. Podmínky odměňování se mění podle schválení vedení.

Půjčování kol ZDARMA

Půjčování kol ZDARMA

K dispozici máme tři horská kola a dvě elektrokola. Podporujeme všechny zaměstnance při jízdě na kole do práce a každý kdo jezdí do práce na kole.

Zdravotní program

Zdravotní program

Každoměsíční zdravotní kampaně z oddělení bezpečnosti, které jsou zaměřeny na bezpečnost a zdravý životní styl. Kvízy a soutěže o nepeněžní ceny (vouchery, kredity na benefitní kartu MujUp, vitaminy, …).

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Příspěvek zaměstnavatele na vaše penzijní připojištění. Výše měsíčního příspěvku zaměstnavatele je 3 krát vyšší než příspěvek zaměstnance avšak maximální hranice příspěvku činí 3% základní mzdy sjednané pro dané období, kdy zaměstnanec požádá o zřízení či změnu příspěvku ze strany zaměstnance. Min. vklad je 100 Kč.

Navíc 5 dní dovolené

Navíc 5 dní dovolené

Zákonem je dáno 20 dní. My vám přidáme ještě 5 dní dovolené navíc.

Oceňování zaměstnanců

Oceňování zaměstnanců

Každý náš zaměstnanec má možnost získat celou řadu různých ocenění a finančních odměn. Za 5, 10, 15 a 20 let odpracovaných v našem závodě. Za KAIZEN – dobrý nápad. Osobní hodnocení. Ocenění zaměstnanec roku, čtvrtletí a měsíce. WinAward – finanční odměna za nadstandardní pracovní výkon. Finanční odměna za doporučení kolegy.

Akce pro zaměstnance

Akce pro zaměstnance

Den dětí, Vánoce s DEWALT, projekt – NA KOLE DO PRÁCE, účast na sportovních akcích. Různá školení. Teambuilding.

Zvýhodněný mobilní tarif

Zvýhodněný mobilní tarif

Zaměstnanecký program zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Stipendijní program

Stipendijní program

Podporujeme vybrané studenty SPŠ/VŠ oborů. Spolupráce začíná již během studia a po úspěšném ukončení studia na SPŠ/VŠ je mu nabídnuto pracovní místo, na které může okamžitě nastoupit a stát se plnohodnotným členem týmu SBD.

Půjčování nářadí ZDARMA

Půjčování nářadí ZDARMA

Jako náš zaměstnanec máte možnost půjčit si na dobu až jeden měsíc nářadí z naší produkce DeWALT. Stejně tak má možnost i nakoupit nářadí značky Black & Decker, Piranha, DeWalt Tools (nářadí), DeWalt Accesorries (příslušenství), Stanley, Bostitch, IAR-Tona Expert/ Rolling cabinets, FACOM.

Kafetérie

Kafetérie

Benefitní karta výhod. Benefity si vybíráte sami - kultura, sport, dovolená, zdraví, vzdělání a nákup knih. Nárok na kartu vám vzniká okamžikem, kdy jste byli vedoucím, zaměstnavatelem oceněni za nadstandardní výkon. Vyhráli jste ve firemním EHS kvízu. Nebo jste byli nominováni jako interní auditoři. A další vyjímečné příležitosti. Užitečné informace zde: https://www.mujup.cz/

Zodpovědná firma

Zodpovědná firma

Zajímá nás ekologie. Není nám budoucnost dalších generací lhostejná. Rozhodnutí třídit odpady je teprve prvním krokem. Pro další zpracování je nutné, aby byly odpady vytříděny správně. Jsme aktivně zapojeni do projektu Zodpovědná firma, který podporuje vzdělávání v oblasti třídění a recyklace odpadu. https://www.zodpovednafirma.cz/

nahoru