Pro ty,
jež tvoří svět

Benefity

Odměna za doporučení kolegy

Odměna za doporučení kolegy

Finanční odměna za doporučení nového zaměstnance, který u nás začne pracovat, získá zaměstnanec i nováček extra finanční odměnu. Podmínky odměňování se mění podle schválení vedení.

Dotované stravování

Dotované stravování

Zaměstnavatel přispívá na hlavní jídlo. Na výběr jsou 4 hlavní jídla + 1 vegetariánské + 1 exotické. Polévka 2 druhy ZDARMA. Pravidlem jsou i speciální akce jako „Thajská kuchyně“, „Grill Express“, den s šéfem – Onřej Slanina, „Dny zdravé kuchyně“ a mnoho dalšího...

Penzijní připojištění

Penzijní připojištění

Příspěvek zaměstnavatele na vaše penzijní připojištění. Výše měsíčního příspěvku zaměstnavatele je 3 krát vyšší než příspěvek zaměstnance avšak maximální hranice příspěvku činí 3% základní mzdy sjednané pro dané období, kdy zaměstnanec požádá o zřízení či změnu příspěvku ze strany zaměstnance. Min. vklad je 100 Kč.

Navíc 5 dní dovolené

Navíc 5 dní dovolené

Zákonem je dáno 20 dní. My vám přidáme ještě 5 dní dovolené navíc.

Oceňování zaměstnanců

Oceňování zaměstnanců

Každý náš zaměstnanec má možnost získat celou řadu různých ocenění a finančních odměn. Za 5, 10 a 15 let odpracovaných v našem závodě. Za KAIZEN – dobrý nápad. Osobní hodnocení. Ocenění zaměstnanec roku, čtvrtletí a měsíce. WinAward - finanční odměna za nadstandardní pracovní výkon. Finanční odměna za doporučení kolegy.

Zdravotní program

Zdravotní program

Každoměsíční zdravotní kampaně z oddělení bezpečnosti, které jsou zaměřeny na bezpečnost a zdravý životní styl. Kvízy a soutěže o nepeněžní ceny (vouchery, kredity na benefitní kartu GALLERY BETA, vitaminy, …).

Akce pro zaměstnance

Akce pro zaměstnance

Den dětí, Vánoce s DEWALT, projekt – NA KOLE DO PRÁCE, účast na sportovních akcích. Různá školení. Teambuilding.

Zvýhodněný mobilní tarif

Zvýhodněný mobilní tarif

Zaměstnanecký program zvýhodněných mobilních tarifů pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Stipendijní program

Stipendijní program

Podporujeme vybrané studenty SPŠ/VŠ oborů. Spolupráce začíná již během studia a po úspěšném ukončení studia na SPŠ/VŠ je mu nabídnuto pracovní místo, na které může okamžitě nastoupit a stát se plnohodnotným členem týmu SBD.

Půjčování kol ZDARMA

Půjčování kol ZDARMA

K dispozici máme čtyři horská kola a dvě elektrokola. Podporujeme všechny zaměstnance při jízdě na kole do práce a každý kdo jezdí do práce na kole dostal malé ocenění ve formě triček s heslem „BIKE TO WORK – BORN TO BIKE“.

Půjčování nářadí ZDARMA

Půjčování nářadí ZDARMA

Jako náš zaměstnanec máte možnost půjčit si na dobu až jeden měsíc nářadí z naší produkce DeWALT. Stejně tak má možnost i nakoupit nářadí značky Black & Decker, Piranha, DeWalt Tools (nářadí), DeWalt Accesorries (příslušenství), Stanley, Bostitch, IAR-Tona Expert/ Rolling cabinets, FACOM.

Kafetérie

Kafetérie

Benefitní karta výhod. Benefity si vybíráte sami - kultura, sport, dovolená, zdraví, vzdělání a nákup knih. Nárok na kartu vám vzniká okamžikem, kdy jste byli vedoucím, zaměstnavatelem oceněni za nadstandardní výkon. Vyhráli jste ve firemním EHS kvízu. Nebo jste byli nominováni jako interní auditoři. A další vyjímečné příležitosti. Užitečné informace zde: https://www.gallerybeta.cz/zamestnanec/

Charitativní program

Charitativní program

Tento program se zaměřuje na zaměstnance, kteří opravdu potřebují pomoc. Zástupci zaměstnanců SA8000 na základě doporučení kolegů z jednotlivých oddělení nominují ty, kteří se ocitli ve složité životní situaci. Každý měsíc je zveřejněna informace o tom, komu společně pomáháme a jakým způsobem. Firma následně vybrané peníze zdvojnásobí a z výtěžku můžeme každý měsíc pomoci zvolenému zaměstnanci.

Zodpovědná firma

Zodpovědná firma

Zajímá nás ekologie. Není nám budoucnost dalších generací lhostejná. Rozhodnutí třídit odpady je teprve prvním krokem. Pro další zpracování je nutné, aby byly odpady vytříděny správně. Jsme aktivně zapojeni do projektu Zodpovědná firma, který podporuje vzdělávání v oblasti třídění a recyklace odpadu. https://www.zodpovednafirma.cz/

Prevence a bezpečnost (Covid-19)

Prevence a bezpečnost (Covid-19)

Dezinfekci a roušky jako ochranné pomůcky poskytujeme všem zaměstnancům bezplatně, a to jak v práci, tak i pro volný čas a pro jejich rodiny. V souvisloti s nošením roušek jsou u nás samozřejmostí i pravidelné přestávky na oddech, při kterých je možné roušku odložit. Jako zodpovědný zaměstnavatel se snažíme zajistit bezpečnost a ochranu zdraví všech našich zaměstnanců při práci a přijímat opatření, která mají za cíl předcházet rizikům.  #Safetyfirst

nahoru