DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

listopad 2017

Výročí 15 let společnosti v ČR

Jistě si mnozí z vás vzpomenou na vznik a začátky nového podniku na úpatí Trmic v blízkosti dálnice do Prahy. Pro velkou část lidí to byla první pracovní příležitost a pro mnohé další start životní kariéry.

Výročí 15 let společnosti v ČR

V roce 2017 jsme oslavili již 15 let závodu v České republice. Mezi těmi co nám k tak významnému výročí přijeli pogratulovat nechyběli osobnosti nejvyššího managmentu v čele s Jeffery D. Ansell. Oslavou výročí jsme chtěli primárně poděkovat lidem, kteří byli a jsou součástí našeho růstu. Jednotlivcům i skupinám, kteří do firmy přispěli svým časem, nadšením a znalostmi.

Je snadné dosáhnout výsledků v neměnném prostředí. Ale je opravdovou výzvou usilovat o ty nejlepší výsledky v krušnějších časech.

Málokdo z branže nám před 15 lety věřil, že dokážeme výrobu tak rychle zvládnout. Dokázali jsme to a nyní už patříme nejen k nejvýznamnějším evropským výrobcům, ale také k nejlepším závodům korporace a děláme vše pro to, abychom si tuto pozici udrželi.

Můžeme hrdě říci, že Ústí je „Srdcem DeWALTU“ ve střední Evropě. Díky dokonalé spolupráci mohou miliony profesionálů a řemeslníků pracovat s naším nářadím. Vyrábíme nářadí pro ty, kteří dělají svět.

Dosažené výsledky nás v současné době nejen posílily, ovšem v nemalé míře i poučily. A naším dalším záměrem je v budoucnu se ještě více zaměřit na bezpečnost práce a ochranu zdraví, produktivitu výroby a její zvyšující se kvalitu.

Významné výročí jsme oslavili opravdu ve velkém stylu a s maximální podporou americké korporace. Rok bonusů, odměňování a oslav završil velkolepý vánoční večírek tematicky zaměřený na komiksové hrdiny a svět za který bojují a tvoří ho.

nahoru