DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

červen 2020

U nás jsme stále ve střehu!

V prevenci a ochraně stále pokračujeme.

U nás jsme stále ve střehu!

Již od polovina února jsme zavedli první preventivní opatření a školení proti šíření Covid-19 a postupně jsme zaváděli tyto kroky:

Výzvy k osobní hygieně, dezinfekce na každém pracovišti, vzdělávání zaměstnanců – o prevenci a ochraně vůči novému viru.

Pravidelná zasedání Koronavirové komise se zaměstnanci, vedením a odbory.

Osobní ochranné prostředky všem zdarma - roušky 2 na den, rukavice, dezinfekce.

Dobrovolníci z řad našich zaměstnanců šili doma roušky pro použití mimo závod pro všechny. Vybrané příspěvky za roušky byly použity na finanční pomoc našim kolegům, do jejichž životů zasáhla koronavirová krize (např. matky samoživitelky, ztráta zaměstnání partnera ...).

Jako motivace zaměstnanců – obědy zdarma po dobu dvou kritických měsíců.

Měření teploty při vstupu do závodu, oddělená stravovací místa v jídelně, omezení shlukování - meetingy pouze v limitním počtu, dezinfekce celého závodu.

Pravidelná informovanost o situaci na týdenní bázi od ředitele společnosti – newsletter.

Tato opatření nám pomohla zvládnout tuto obtížnou situaci, udržet závod v chodu. Výroba byla omezena pouze v květnu – volné pátky (zaměstnanci čerpají napracované hodiny, dovolenou či 80% překážky na straně zaměstnavatele).

Dokázali jsme, že produkty značky DEWALT, nezbytné nářadí a nástroje pro záchranáře, opraváře a další odběratele stále válcují evropský trh a my jsme udrželi pracovní příležitosti v našem závodě pro bezmála 1000 zaměstnanců.

nahoru