DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

listopad 2022

Slavíme 20 let

BLACK&DECKER (CZECH) s.r.o.

Slavíme 20 let

Začalo to na jaře v roce 2002. V Trmicích založení závodu Black and Decker. Stali jsme se největším zaměstnavatelem regionu. Co se rozlohy a počtu zaměstnanců týče, tak nás již mnohé nové závody dávno přerostli. Ale co jsme si zachovali je rodinný přístup a profesionalitu. Uvědomujeme si, že právě lidé jsou hlavním hnacím motorem naší firmy. Kolegialita, rovný přístup a možnost profesně růst. Společnost Black & Decker (Czech) s.r.o. vyškolila a vychovala mnoho skvělých lídrů a profesionálů v oboru. Jsme právem hrdí na naši významnou roli, kterou v nelehkém regionu Severní Čechy obhajujeme již dvacátým rokem.
Slavili jsme ve velkém na konci roku s určitou nostalgí předvánočního času. Oslava byla úžasná! Připravili jsme si ji celou sami. Lidé lidem. Účastnilo se jí téměř 700 lidí!
Speciální poděkování kolegům ze skladu za maximální nasazení při přípravě prostor a pak také za úklid. Další poděkování Daniele Zemancové a firmě Compass za neskutečně vynikající pohoštění – cesta kolem světa – různé stánky s cizokrajnými menu – Francie, Thajsko, Rakousko a další. A hádejte u jakého stánku byla největší fronta? No samo, že u sladkostí.

Závěrečné poděkování patří vám všem za to, jak jste úžasní! Jsme rádi, že vás máme!

nahoru