DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

říjen 2022

Papučový den

podpora i pomoc

Papučový den

5.10. jsme u nás v závodě přijali výzvu a upozornili na důležitost péče o ostatní, o nejbližší, o ty nejstarší, o ty nemocné, o všechny, kteří to potřebují... do práce jsme si vzali papuče - rozběhla se finanční sbírka na podporu lokálního hospice sv. Štěpána v Litoměřicích. Kasička je v prostoru naší firemní kantýny a pomalu se plní . Fotem v papučích jsme upozornili na to, že umírat doma je možné, a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.

Papučový den připomíná, že umírat doma v kruhu svých blízkých je možné. 80 % lidí si přeje zemřít doma, ale pouze 20 % se to opravdu podaří. Mobilní hospice umožňují umírajícím strávit poslední chvíle důstojně a DOMA. Přinášejí do domácností odbornou zdravotní péči, informace a potřebnou podporu. Pomáhají rodinám doprovázet jejich blízké až do úplného konce.

Peníze nejsou nejdůležitější, ale bez peněz to nejde. Darujte peníze nebo věcné dary a pomáhejte. Děkujeme, že se s námi rozdělíte.

Darovat můžete pravidelně či jednorázově:

Dary převodem - na účet číslo 1002334359/0800 u České spořitelny

Na závěr nám dovolte sdílet vzkazy mladším generacím od generace, která zažila světovou válku a která má stále co předávat ... naslouchejme 
nahoru