DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

červen 2019

Návštěvy z korporace Stanley Black&Decker

Květen-červen-červenec - měsíce významných návštěv

Návštěvy z korporace Stanley Black&Decker

Květen i červen byl našem závodě "měsícem významných návštěv". Ve Stanley Black&Decker v Trmicích jsme měli možnost přivítat mnoho významných a zajímavých návštěvníků. Začalo to návštěvou ACC MARKETING TEAMu z BBW z Německa, kterou pořádal Ladislav Stančík - výrobní ředitel oddělení Accessories. Dále Thierry DeNitto a jeho tým, kteří navštívili náš sklad UNCW. Z naší obchodní pobočky v Německu přijeli Stefan Gowitzke se svým VIP týmem. Poté dorazili Ricky Cacchiotti - produktový manažer z USA s Markusem Rompelem, kterých se ujal inženýr Václav Kvapil. A poslední návštěvou měsíce května, ale rozhodně tou nejdůležitější, byl neustále pozitivně naladěný Frank Mannarino - prezident PTG a Rob Dinkins - finanční ředitel z naší centrály v USA, kteří mimo jíné přivezli i speciální cenu Impact Driver Award pro naše kolegy Jakuba Vence a Alexandra Soukupa za jejich KAIZEN inovaci pro balící linku.

V červnu návštěvy pokračovaly návštěvou z USA a Belgie - Jake Fielek - HR Global director, Teresa Duran-HR VP a Alessio Citro-HR director EANZ. Hlavním cílem návštěvy bylo seznámení se s novým složením HR oddělení a prací za necelé 2 roky. Musíme se pochlubit, že nešetřili chválou a nadšením.

Stejně tak v červenci jsme hostili další významnou návštěvu viceprezidenta Stevena Stafstroma s Nickem DeSimonem - viceprezidentem NA Supply Chain & Distribution.

nahoru