DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

červenec 2020

Kolo pro život

aneb DeWALT skóruje!

Kolo pro život

V našem závodě sportujeme, máme půjčovnu kol (4 horská kola a 2 elektrokola), podporujeme zdravý životní styl, organizujeme každý měsíc zdravotní kampaně a bereme to vážně. Tzv. „fremním šampiónem“ je naše HR manažerka Mirka Humlová, která láme v barvách DEWALT rekordy po celé České republice. Všichni ji fandíme, protože je opravdu dobrá!.
Extreme bike Most - skluzy v bahně. Ze 35 km se 1/3 skoro nejelo ale klouzalo, běželo a válelo v bahně -  4. místo v kategorii 45+ celkem 15 účastnic. První zlato - Orlík  Tour Kooperativy - Kolo pro život 2020. 1. Misto v kategorii a z celkového počtu 400 bikerů celkem dobrý výsledek 230. místo.
Závod Kolo pro život - 3.díl seriálu- pro Mirku druhý v letošní sezóně. Bike maraton Beroun - 1.místo v kategorii.
Zlatý hattrick - Kolo pro život - Trans Brdy s 211. První půlka velmi odvážné tempo.Takže 37 km, převýšení 730 m, 1:59, celkově v ženách 18 místo z cca 60 žen a dívek.
Kolo pro život - pátá zastávka - Šumavský MTB maraton - zlatá v kategorii 50+.
Příští závod - Vysočina....

A to vše díky velké podpoře klubu bikerů z našeho závodu, kteří se minimálně 1x měsíčně vydávají na společný výlet. Společně již zdolali okruh Opárenským údolím- 65 km, nedávno Bukovou horu převýšení 730 m, celkem 36 km. A plánují další a další výlety.

nahoru