DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

duben 2024

Gremlins jeli

jako draci

Gremlins jeli

DRAČÍ LODĚ 2024

Někdy koncem února jsme dali dohromady posádku těch 22 nejodvážnějších z našeho ústeckého závodu, napříč všemi pozicemi, žádní "ti nahoře", ani "ti dole", ale jedna posádka, jedno tričko, jedna loď, jeden cíl, jedna dračí rodina!

Přátelé, to jsou Dewalt Gremlins ????????. Vznikl sportovní tým, který pak svou reprezentací poměrně rozvlnil vody Labe ??. Celými tréninkovými přípravami nás provázela úžasná atmosféra, sounáležitost, přátelství a nadšení! Cíl byl jasný – dokázat to!

Drtivá většina z nich do té doby ani nevěděla, jak se drží pádlo, jak se vlastně sedí na lodi a co je potřeba udělat, aby se 12,5m loď pohybovala co nejrychleji...

Během pouhých tří tréninků jsme se všichni přesvědčili, že to nebude sranda a že to nebude o kdovíjakých útocích v první linii ??. Šlo o to naučit se něco nového, vystoupit ze své komfortní zóny, o odhodlání a o psychickou i fyzickou odolnost, což všichni bezpochyby dokázali ??????.

Děkujeme všem, kteří se nebojácně přihlásili (a odhlásili ??), že táhli za jeden provaz, a že během naší "premiéry" dojeli 3x do cíle a neudělali ostudu, ale naopak udělali dojem ????????. Ať už to bylo tím, že jsme tam byli od 6 hodin ????, nebo tím skvělým pokřikem, za kterým se dost lidí otočilo, ale hlavně tou gremlinskou statečností, soudržností a týmovou prací!!!!

Video z tréninků: https://www.youtube.com/watch?v=s_7UlvVSoA0

nahoru