DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

červenec 2021

Duhový měsíc

měsíc LGBT

Duhový měsíc

Začaly prázdniny. A u nás jsme uzavřeli měsíc červen, který je oficiálně měsíc LGBT. Měsíc zvyšování povědomí o solidaritě, začlenění a nedělání rozdílů. Duhová vlajka vlaje po celá desetiletí jako symbol lesbické, homosexuální, bisexuální a transsexuální (LGBT) hrdosti - a v červnu jsme tento symbol vyvěsili na více než 30 místech Stanley Black & Decker po celém světě.

Je to viditelný symbol kultury naší společnosti, kde vytváříme vstřícné a podpůrné pracoviště, kde je každý člověk respektován, podporován a oceňován - a kde jsou slyšet jednotlivé hlasy. A také dokazujeme, že neděláme rozdíly, hrdě stojíme za všemi našimi zaměstnanci a podporujeme je.

Duha neznamená coming out. Neoznamujete tím světu, že jste LGBT+, ale že podporujete rovná práva LGBT+ osob, rovná práva všech. Vždyť duha je jakýmsi příslibem naděje, lepších časů, splněných snů. Symbolem toho, že i když prožíváme v životě těžké časy, vždycky po nich vyjde sluníčko a může  s sebou přinést něco, co předčí naše očekávání. #recpect Krásné prázdniny všem bez rozdílu!

nahoru