DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

březen 2022

Pomáháme Ukrajině

Podpora ukrajinskému lidu

Pomáháme Ukrajině

Odsuzujeme Ruský útok na Ukrajinu. Chceme vyjádřit podporu ukrajinskému lidu. Black & Decker (Czech) v případě potřeby podpoří všechny své zaměstnance z Ukrajiny.

Začátek konfliktu na Ukrajině v nás všech vyvolal obrovskou vlnu solidarity a ani my u nás v závodě jsem nezůstali bez akce. Okamžitě jsme zorganizovali sbírku toho nejpotřebnějšího. Věci byly předány u Makra, kde se doslova sešlo celé Ústí nad Labem a lidé z širokého okolí. Jste skvělí všichni, kdo jste něco přinesli. Naše pomoc neskončila. Stále pomáháme všem, kteří to potřebují.

U nás v závodě zaměstnáváme více jak 50 ukrajinských kolegů. Řada z nás vyjadřuje solidaritu a je odhodlána potřebným pomoci. Jsme přímými svědky jejich strachu a nejistoty, dotýká se to našich přátel i smíšených rodin. Je to pro ně mimořádná zátěž. Mají části svých rodin doma, mají strach o své blízké, ohledně dopadů na životy, zdraví, ekonomiku, budoucnost dětí... ? Jedna z našich spolupracovnic, Julija, nechala na recepci v hlavní kanceláři dopis a přála si abychom ho zveřejnili. Všechny nás to moc dojalo a chceme se o něj s vámi podělit. V některých situacích pomáhá alespoň sdílení – nevíme, jak to dopadne, ale máme se k dispozici navzájem. Děláme všichni co je našich možnostech, co je našich silách. Musíme o tom mluvit, nemůžeme v tom být sami...   #StandWithUkraine #makepeacenotwar #kacpu #usteckykraj Velké díky všem!

 

nahoru