DeWALT
Usti Plant Czech Republick
#DeWALT FAMILY

srpen 2023

Bauhaus otevřen

DEWALT byl u toho

Bauhaus otevřen

Ve čtvrtek dne 3. srpna 2023 se v Ústí nad Labem otevírala nová prodejna sortimentu pro dům, byt či zahradu. Najdou zde zajímavé věci jak amatérští kutilové, tak profesionálové. Oficiálního otevření, které se konalo den před otevřením pro veřejnost, se účastnilo nejvyšší vedení společnosti BAUHAUS CZ a VIP zástupci naší firmy Ing. Petr Kaucký a Jiří Švarc. Vedení Bauhaus, společně se zástupci města – starostkou Trmice, Ústecký Kraj, Czech Republic Janou Oubrechtovou a s primátorem Ústí nad Labem Petrem Nedvědickým přestřihnutím pásky oficiálně otevřeli již svou devátou prodejnu v České Republice. Tohoto otevření se účastnilo i několik významných firem z okolí, budoucí klíčový zákazníci, a někteří výrobci nářadí, včetně naší firmy.

V našem městě se jedná o třetí prodejnu podobného charakteru, ale z pohledu naší firmy je prodejna v něčem speciální. Jako jediná prodává nářadí značky DEWALT a spousta produktů byla vyrobená právě v našem ústeckém závodě v Trmicích, vzdáleném vzdušnou čarou 1km. Například AKU vrtačku Dakotu, úhlovou brusku SAG, Přímočarou pilu Jigsaw, Pilu na cihly Alligator, kladivo DCH. To byl i jeden z důvodů, proč byla naše firma mezi zvanými čestnými hosty při slavnostním otevírání i s naším pojízdným reprezentačním vozidlem, kde si kdokoliv mohl nářadí i vyzkoušet.

Je to pro nás, kteří stojíme za vývojem, testováním, výrobou a zárukou kvality, vždy krásný pocit vidět v obchodě výrobky z našeho závodu, které mohou dělat radost všem budoucím zákazníkům a věříme, že tato nová prodejna pomůže navýšit prodeje našich výrobků a rozšířit značku Dewalt do ještě širšího povědomí lidí.

nahoru